Mali broj mama doji

Udruženje „Roditelj“ upozorilo je povodom Svetske nedelje dojenja, da je u Srbiji procenat majki koje doje nizak uprkos stavovima stručnjaka da je majčino mleko najbolja hrana za novorođenčad. Udruženje je apelovalo na porodilišta da „odmah po rođenju stave bebu tamo gde joj je najlepše – na majčine grudi“. Nedelja dojenja, od 1. do 7. avgusta, obeležava se u 120 zemlja. Udruženje „Roditelj“ organizuje 4. avgusta u 18 sati akciju dojenja na Zemunskom keju, kod hotela „Jugoslavija“.

24sata, 24sata.co.yu
1. avgust 2007. godine

Related posts

Naš sajt u top 50 na domaćem netu, nagrada PC Pressa 2017.

Roditelji, batina nije iz raja izašla

Prevencija nasilja u školama bolja od video-nadzora

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Read More